نصب دزدگیراماکن

نصب دزدگیراماکن و اعلام سرقت

در این مقاله سعی شده است خطرات پیرامون افراد در محیط زندگی وکار بر شمرده شود و در هر قسمت پس از توضیح خطر راه مقابله با ان بیان شود. بدیهی است که خواننده محترم با مطالعه و به کار بستن راه های مقابله با خطرات می تواند امنیت خود وخانواده خود را چندین برابر کند و ازخسارات مالی و روحی که خیلی وقت ها جبران ناپذیر است جلوگیری کند.شما خواننده محترم می توانید با استفاده از سیستم های ذکر شده در این مقاله امنیت خود و خانواده خود را چندین برابر کنید.

نصب دزدگیراماکن

5 دلیل عمده برای نصب دزدگیراماکن و اعلام حریق

برای نصب دزدگیراماکن دلایل بسیاری هست.اگر شما همچون بسیاری از مردم فکر می کنید با نصب این سیستم ها سعی می کنیداز خانواده و دارایی هایتان حفاظت کنید امنیت خانه یکی از دلایل عمده ای است که بخاطرش افراد اقدام به خرید سیستم دزدگیر می کنند اما آیا می دانستید که محافظت خانه در برابر سارقین تنها یکی از کار های بیشماری است که سیستم دزدگیراماکن انجام می دهد؟

ایمن نگاه داشتن خانواده در برابر تعرض به خانه

دزدگیر به دلیل اینکه عاملی باز دارنده است و سارقین را از خانه دور می کند بسیار معمول است. تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از سرقت های منازل هنگام روز و وقتی رخ می دهد که مالکین خانه سر کار و بچه ها مدرسه هستند.

ایمن نگاه داشتن خانه در برابر آتش :

آتش سوزی در هر زمانی رخ می دهد آتش علاوه بر اینکه هر جیزی که سر راهش قرار بگیرد نابود می کند باعث مرگ ساکنین نیز می شود . نصب حداقل یک سیستم شناسایی کننده دود بر روی سیستم دزدگیر بسیار مهم است و از همه مهمتر اینکه آن را فعال کنید تا همواره همه چیز را کنترل کند.این کار هم آسودگی خاطر شما را به همراه دارد و هم هر زمان اتفاقی افتادد سیستم هشدار می دهد.

صرفه جویی در هزینه

با نصب دزدگیراماکن جلوی از بین رفتن اموالتان را می گیرد و بدان وسیله در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود.

افزایش ارزش خانه

پولی که در جهت نصب دزدگیراماکن هزینه می شود همچون سرمایه گذاری است این سیستم ها نه تنها باعث افزایش امنیت خانه شما می شود بلکه هر گاه اقدام به فروش خانه خود کنید وجود چنین سیستم هایی باعث می شود که قیمت خانه شما بالا برود سیستم اعلام هشدار ، گزینه بسیار جذابی است که اگر خریداری آن را در خانه ببیند از آن استقبال کرده و بسیار خوشحال می شوند بسیاری از شرکتهای نصب کننده سیستم های امنیتی کار انتقال سیستم های دزدگیر به مالکان جدید را بدون دردسر انجام می دهند.

ایمن نگاه داشتن حیوانات خانگی

برخی از خانواده ها در خانه خود حیوانات خانگی دارند گاهی که ساکنین سر کار میروند و یا در مسافرت هستند ممکن است که این حیوانات در خانه تنها باشند و جود یک سیستم دزدگیر در خانه هنگامی که کسی در خانه نیست از آنها محافظت می کند با این سیستم ها هم از آنها در برابر سارقین محافظت می شود و همچنین در صورت وجود سیستم تشخیص دود در خانه در برابر آتش نیز مصون می مانند. اینها تنها چند دلیل از دلایل بسیاری بود که نصب دزدگیر اماکن در خانه را لازم میکند شما هم می توانید همین امروز با تماس با شرکت شایگان و صحبت در باره دلایل نیاز به نصب دزدگیرا در خانه از فواید بیشمار چنین سیستم هایی در بهره مند شوید.

فصل اول : سرقت

کم نیستند افرادی که شب هنگام ویا حتی هنگام روز درمحل خودمشغول استراحت بوده اند و سارقان با باز نمودن درب ویا پنجره ها وارد محل شده و ازخواب بودن اهل منزل استفاده نموده و مبادرت به سرقت اشیا نموده واز محل گریخته اند و افراد پس ازسرقت متوجه موضوع شده اند که این موضوع توانسته علاوه بر خسارتهای مادی خسارتهای روحی جبران ناپذیری را به افراد تحمیل کند .در بحث سرقت ،سرقت در هنگام نبودن افراد در محل، یکی دیگر از دغدغه های افراد می باشد. در این حالت وقتی افراد در محل خود حضور ندارند، آن مکان توسط سارقان مورد دستبرد واقع می شود که عموما با باز نمودن درب ها یا پنجره ها اتفاق می افتد، که این نوع سرقت می تواند خسارات بیشتری را نسبت به نوع اول داشته باشد.

راه حل:

برای جلوگیری از سرقت می توان از دزدگیرها ی الکترونیکی استفاده نمود که می توانند از محل شما در هنگام بودن یا نبودن شما حفاظت نمایند . دزدگیرها دارای انواع مختلفی هستند که می توان به دونوع لوکال (بدون تلفن کننده)ودارای تلفن کننده تقسیم بندی شوند. در نوع لوکال سیستم را می توان در شب هنگام فعال کرد تا در صورت باز شدن درب ها ویا پنجره هایی که مجهز به مگنت شده اند مبادرت به آژیر کشیدن نماید که هم باعث بیدار شدن افراد وهم فراری دادن سارق می گردد . لازم به ذکر است که در هنگام استفاده از مگنت های درب وپنجره افراد به راحتی میتوانند در داخل منزل رفت وآمد نمایند و فقط در صورتی که درب ویا پنجره هایی که مجهز به مگنت باز شوند سیستم مبادرت به آژیر کشیدن می نماید واز این رو در طی شب هیچگونه مزاحمتی برای رفت و آمد ساکنین در داخل منزل ایجاد نمی نماید.
جالب توجه است که هر دو سیستم (لوکال و تلفن کننده)در نوع بی سیم موجود بوده ونیا ز به سیم کشی ندارد وبدون آسیب رساندن به زیبایی منزل در مدت زمان حدود 30 دقیقه قابل نصب است .
دزدگیر دارای تلفن کننده و ماژول سیم کارت خور :
برای جلوگیری از سرقت می توان از دزدگیر دارای تلفن کننده استفاده نمود. این سیستمها دارای تلفن کننده اتومات بوده ودر هنگام سرقت به تلفن های از پیش ذخیره شده در حافظه اش تماس میگیرد و پیامک ارسال مینماید و پیام از پیش ضبط شده را پخش میکند. این نوع سیستم دارای دو کاربری عمده می باشد:
الف- استفاده از دزدگیر در هنگام بودن ساکنین (حالت پارت): در این حالت فقط مگنت های درب ها وپنجره ها وهمچنین محل های مشخص شده فعال می گردد وساکنین می توانند براحتی در داخل منزل تردد کنند.
ب- استفاده از دزدگیر در هنگام نبودن ساکنین (حالت فول): در این حالت تمامی عناصر دزدگیر فعال می گردد (از جمله چشمی های دزدگیر ) وکاربرد این حالت برای مواقعی است که کسی در منزل نبوده واگر یکی از درب ها یا پنجره های دارای مگنت باز شوند و یا به طریقی غیرازدرب ها وپنجره ها مگنت دار،شخصی وارد محیط شود توسط چشمی های نصب شده روی دیوار آشکار شده و آژیر دستگاه به صدا در آمده وبه شماره های ذخیره شده تلفن می کند وپیام ضبط شده پخش می گردد.
لازم به ذکر است کلیه سیستم ها به راحتی قابل نصب هستند و به دلیل بی سیم بودن امکان جابه جایی سیستم از محلی به محل دیگر به سادگی فراهم است. در سیستم های فوق (لوکال ،تلفن کننده،جی اس ام) تمامی عناصر از جمله چشمی ها ومگنت ها با باطری کار می کند و عمر باطریها حدود دو سال می باشد و زمان تعویض باطری توسط چشمی یا مگنت با روشن شدن یک لامپ(ال ای دی) اعلام می گردد.