آنتن ( دیش ) های Wilink ( وایلینک )

آنتن ( دیش ) Wilink ( وایلینک ) یکی از با کیفیت

دیش وایلینک

ترین دیش های رایج در حال استفاده در ایران می باشد. که نسبت به قیمت دارای کیفیت قابل قبولی میباشد. طی پروژه های متعدد به این نتیجه رسیده ایم که میتوانیم با استفاده از این نوع آنتن به پهنای باند بهتری در شرایط مشابه برسیم.

در زیر میتوانید لیست قیمت این محصولات را ببینید. برای همکاران محترم بین 8 تا 10 درصد تخفیف با توجه به تعداد خرید ، در نظر گرفته شده است.

آنتن و دیش بی سیم وایلینک  SPA-26.5x-D 26dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک  SPA-27.5x-D 27dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک SPA-29.5x-D 29dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک SPA-31.5x-D 31dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک SPA-32.5x-D 32dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک  SPA-34.5x-D 34dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک Wilink HSPA-23.5x-D 23dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک Wilink HSPA-26.5x-D 26dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک Wilink HSPA-32.5x-D 32dBi
آنتن و دیش بی سیم وایلینک Wilink HSPA-34.5x-D 34dBi

سری جدید این دیش نبسبت به سری های قبلی تفاوتهایی پیدا کرده است و در طراحی و تولید ارتقا خوبی داشته است. مثلا میتوان به ارتقا پارامترهای مکانیکی نظیر ابعاد کوچکتر ، وزن کم تر ، سهولت در نصب و راه اندازی و تنظیم آنتن و همچنین استحکام لوازم و قطعات به همراه  بهبود پارامترهای الکترومغناطیسی اشاره کرد :
• پارامتر های الکترومغناطیسی بهینه شده ، شامل تغییر بازه فرکانسی 4.7 الی 6.4 گیگاهرتز (بازه فرکانسی قبلی: 4.8 الی 6.1 گیگاهرتز )
• راندمان بالای 72% در بخش باند فرکانسی (راندمان قبلی: بصورت میانگین 64%). افزایش راندمان آنتن با حفظ اندازه رفلکتور (دیش) به معنی افزایش بهره آنتن میابشد. متقابلا میتوان برای بهره ثابت آنتن، از رفلکتور کوچکتری استفاده کرد.
• افزایش تنوع بهره آنتن های عرضه شده از 24dBi تا 35dBi
• ارتقا امکانات مکانیکی پایه ها بالاخص در آنتن های بزرگتر و همچنین ارائه دیش های سوراخ دار برای کاهش بار باد بر روی آنتن.

به منظور نصب و راه اندازی لینک رادیویی و همچنین تعویض دیش میتوانید از پرسنل شرکت ما استفاده کنید. همچنین در خصوص خرید تجهیزات رادیویی و یا خرید دیش های کنبوتونگ ( Kenbotong ) ، دیش میکروتیک ( Mikrotik ) ، دیش دلتا لینک ( Deltalink ) ، دیش های گین ( Hi gain ) ، دیش فاز ( Phase ) نیز میتوانید روی ما حساب کنید.