قیمت خدمات نصب و راه اندازی ویپ ( VoIP)

در ادامه شما می توانید قیمت خدمات نصب و راه اندازی ویپ (VoIP) که توسط شرکت شایگان ارائه می شود را مشاهده بفرمایید:

1 راه اندازی سرویس ویپ تا 10 داخلی به صورت تنظیمات ابتدایی و پیش فرض موجود سیستم(بدون قابلیت پیام های صدا فارسی) ، تنظیم یک سیپ ترانک یا 2 خط شهری به همراه IVR  یک یا دو سطحی 20.400.000 تومان
2 راه اندازی سرویس ویپ تا 25 داخلی به همراه تنظیمات صدا و پیام های فارسی سیستم ، تنظیم سیپ ترانک و تا 8 خط شهری به همراه IVR چند سطحی و صف های انتظار 25.700.000 تومان
3 راه اندازی سرویس ویپ تا 50 داخلی به همراه موارد موجود در بند 2 بعلاوه راه اندازی یک سری ماژول های موجود روی سرویس تلفنی مانند کال بک در تماس های داخلی و تماس مستقیم به داخلی در صورت داشتن خط سیپ ترانک 8 رقمی مخابرات و موارد دیگر 29.000.000 تومان
4 قیمت ویپ (سیستم تلفنی ) پایه شایگان- راه اندازی سرویس ویپ تا 25 داخلی به همراه تنظیمات صدا و پیام های فارسی سیستم ، تنظیم سیپ ترانک و تا 8 خط شهری 40.000.000 تومان
5 قیمت ویپ ( سیستم تلفنی ) به همراه ماژول امنیتی TLS برای ارتباط بین دفاتر و ارتباط از روی موبایل و خارج از دفتر مرکزی 45.000.000 تومان
6 در صورت نیاز به خدمات ویپ ( VOIP ) متفاوت تماس بگیرید

نکات:

  • مبلغ ارائه شده بابت راه اندازی سرور ویپ ( VOIP ) و تنظیمات داخلی روی آی پی فون ( IP PHONE ) های رایج بازار تحت وب یا سافت فون ( Softphone ) غیر از گوشی های سیسکو میباشد.
  • هزینه نصب و راه اندازی گیتوی ( Gateway ) FXO یا FXS ، بصورت جداگانه محاسبه میگردد.
  • پشتیبانی رایگان برای بند 1 و2 به مدت یک ماه و  برای بند 3 ، 4 و 5 به مدت سه ماه در نظر گرفته شده است.
  • در صورت نیاز مشتری امکان راه اندازی به صورت اختصاصی طبق موارد بالا وجود دارد. و هزینه آن بعد از مشاوره و کارشناسی به مشتری اعلام میگردد.
  • راه اندازی سرویس ویپ به صورت ماشین مجازی و در بستر مجازی سازی شده به علت پایداری بالاتر و همچنین امکان بکاپ گیری از سرویس انجام میگردد.
  • در صورت نیاز آماده کردن بستر مجازی برای راه اندازی سرویس توسط شرکت شایگان قابل انجام است. و هزینه اجرای آن بعد از کارشناسی به مشتری اعلام میگردد.
  • آن دسته از مشتریانی که خواهان مشاهده گزارشات و اطلاعات تکمیلی در سرویس ویپ ( Voip ) به همراه پنل کاملا فارسی و ماژول های اختصاصی هستند میتوانند از پکیج ویپ اختصاصی شرکت شایگان ( ردیف 4 و 5 ) استفاده کنند.

خدمات نصب و راه اندازی ویپ ( Voip )

هنر توسعه و ارتباطات شایگان ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی ویپ ( Voip ) در این بخش اطلاعات ضروری در مورد گوشی های ویپ را در اختیار شما قرار می دهد.

ارتباطات روان و هموار داخلی و خارجی یکی از سنگ بناهای عملیاتی روزانه یک کسب و کار است. امروزه Voice over Internet Protocol (VoIP) به طور فزاینده ای به قانون طلایی ارتباطات شرکتی مدرن تبدیل شده است. به عبارت ساده، ویپ یک فناوری اثبات شده است که به افراد امکان می دهد از طریق اتصال به اینترنت، تماس تلفنی برقرار کنند.

VoIP در سال 1995 توسعه یافت و با توسعه پهنای باند پایدارتر و قابل اعتمادتر شد و به راه حلی برای کسب و کارها تبدیل شد.

برای مشاهده امکانات سیستم تلفنی پایه (ردیف 1 و 2 و 3 ) و قیمت ماژولهای اضافی کلیک کنید.

برای مشاهده امکانات سیستم تلفنی شایگان (ردیف 4 و 5 ) کلیک کنید.

VoIP (Voice Over Internet Protocol) چیست؟

به طور سنتی، سیستم‌های تلفن قدیمی سیگنال‌های صوتی را با استفاده از خطوط تلفن آنالوگ حمل می‌کنند، بنابراین برای برقراری و دریافت تماس‌ها نیاز به تنظیم کابل کشی مدار دارد. در این شرایط، یک قطعه تجهیزات سخت افزاری تخصصی به نام  (PBX) برای اتصال داخلی تلفن داخلی به شبکه تلفن عمومی استفاده می شود.

به جای ارسال بسته های داده از طریق یک شبکه سنتی سوئیچ مدار، VoIP  (مخفف Voice over Internet Protocol) که گاهی اوقات آی پی فون / IP Phone  نیز نامیده می شود، فناوری است که صدا را به سیگنال های دیجیتال تبدیل می کند که می تواند از طریق بسته های داده دیجیتالی اینترنتی منتقل شود. شبکه محلی / WAN / زیرساخت های دیگر برای فعال کردن تماس های تلفنی  VoIP از RTP (پروتکل بلادرنگ) استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که این بسته ها به موقع تحویل داده می شوند. می توانید از کابل اترنت یا اتصال Wi-Fi پرسرعت برای VoIP استفاده کنید.

VoIP چگونه کار می کند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، VoIP به طور کلی با تبدیل سیگنال های تلفن آنالوگ به سیگنال های دیجیتال و با کمک پروتکل انتقال صدا روی اینترنت کار می کند. حالا بیایید کمی عمیق تر به جزئیات این فرایند بپردازیم.

پروتکل SIP و SIP Trunking

Voice over IP با استفاده از فناوری های پروتکل کار می کند و SIP پروتکلی است که VoIP را فعال می کند. پروتکل (SIP) یک پروتکل ارتباطی برای تماس های VoIP و سایر جلسات متنی و چند رسانه ای مانند پیام رسانی فوری و ویدیویی است. SIP Trunking  بر اساس پروتکل SIP کار می کند و اساساً سرویسی است که به صورت مجازی از طریق اتصالات اینترنتی شما ایجاد می شود و توسط ارائه دهندگان خدمات تلفن اینترنتی (ITSP)  ارائه می شود و اتصال فیزیکی به یک شرکت تلفن را حذف می کند.

سیستم تلفن ویپ (PBX)

PBX یک سیستم تلفن تجاری است که تماس های تلفنی را از طریق شبکه داده LAN یا WAN شرکت به جای شبکه های سوئیچ مدار تسهیل می کند.

VoIP PBX با دو گزینه استقرار در دسترس است (مبتنی بر سایت و مبتنی بر ابر). با یک راه حل مبتنی بر سایت، سخت افزار در دفتر یا دیتاسنتر شما نصب می شود و در محل اجرا می شود، در حالی که یک سیستم PBX ابری به طور کامل از طریق اینترنت تحویل داده می شود و کاملا خارج از سایت توسط یک ارائه دهنده خدمات، مدیریت می شود.

ویپ فون یا آی پی فون

تلفن های VoIP یا فون آی پی،تلفن های اداری فیزیکی هستند که می توانید با سیستم تلفن VoIP از آنها استفاده کنید. از نظر بصری، تفاوت چندانی با تلفن های ثابت و سنتی که در خانه یا روی میز کار خود دارید، ندارند. به همین دلیل سازگاری کارمندان با تلفن های ویپ جدیدتر بسیار ساده است. یک تفاوت اساسی این است که آنها با اینترنت فعال هستند (چه از طریق وای فای و چه از طریق اترنت). آدرس های IP برای تسهیل تماس ها، از طریق شبکه شما به آنها اختصاص داده شده است.

تلفن همراه، کامپیوتر، دستگاه های آماده شبکه

علاوه بر آی پی فون ها، می توانید با استفاده از دستگاه های تلفن همراه، کامپیوتر و سایر دستگاه های آماده شبکه خود با برنامه های VoIP یا برنامه تلفن نرم افزاری نصب شده، به سیستم های تلفن VoIP نیز دسترسی داشته باشید. امروزه می توانید با استفاده از دستگاه های متصل به اینترنت خود، بدون نگرانی در مورد از دست دادن کیفیت تماس VoIP؛ در هر زمان و هر مکان تماس های تلفنی تجاری برقرار و دریافت کنید. کارمندان دیگر به تلفن های دسکتاپ متصل نیستند و می توانند از هر وسیله ای که انتخاب می کنند استفاده کنند.

گیت وی ویپ (VoIP gateways)

گیتوی ویپ یک دستگاه سخت افزاری است که ترافیک تلفن سنتی (آنالوگ یا دیجیتال) را به بسته های داده تبدیل می کند و امکان اتصال بین زیرساخت تلفن قدیمی و ارتباطات مبتنی بر IP را فراهم می کند و به عنوان پلی بین یک شبکه IP، PSTN و شبکه سلولی عمل می کند.

 ویپ ( VOIP ) در چه مواردی کاربرد دارد ؟

بسیاری از شركت ها برای ارتباطات خود و برای سایر نیازهای خود اعم از خرید ، فروش ، بازاریابی ، ثبت و سفارشات و… نیازمند ارتباطات تلفنی میباشند . امروزه اكثر شركتها علاوه بر ارتباط تلفنی نیازهای بیشتری دارندكه در قالب استفاده از تلفن های سیستم مركزی یا سانترال قابل دسترسی نیست یا در سطوح گسترده عملیاتی نیست .

نیاز به ویپ

برای مثال زمانی كه نیازمند ارتباط بین شعب به صورت داخلی هستید و این ارتباطات در سطح گسترده هزینه زیادی را برایتان به همراه دارد یا زمانی كه نیازمند ارتباط بین كارخانه و دفتر در قالب تلفن داخلی دارید دیگر استفاده از خطوط قدیمی و تكنولوژی سانترال پاسخگو نیست.

راه حل پیشنهادی ویپ است :

راه حل پیشنهادی استفاده از سیستم تلفنی مبتنی بر آی پی یا همان ویپ ( VOIP ) است كه امروزه در بسیاری از شركتهای دارای چند شعبه مورد استفاده قرار میگیرد و امكانات فراوانی را در اختیار كاربران قرار میدهد. از جمله صندوق پستی و ارسال ایمیل ، تماس های مبتنی بر صف كه به شما اجازه میدهد مشتری خود را از دست ندهید ، تماسهای گروهی برای پاسخگویی بیشتر و بهتر ، ارتباط افرادی كه بیرون از شركت بوده و نیازمند تماس داخلی با شركت هستند به صورتی كه تنها با گرفتن داخلی مورد نظر بر روی گوشی هوشمند خود ارتباط بر قرار شود و بسیاری از نیازهایی كه همگی با هم در سیستم های تلفنی ویپ ( VOIP ) قابل دسترسی است.

 مزایای VoIP چیست؟

کسب و کارهای مدرن از استفاده از خدمات تلفن VoIP بر روی خطوط تلفن سنتی لذت می برند زیرا می توانند ارزش بسیار بیشتری نسبت به بهبود ارتباطات شرکتی داشته باشند. در زیر تعدادی از مزایای VoIP برای کسب‌وکارها آورده شده است.

صرفه جویی در هزینه

VoIP یک راه مقرون به صرفه برای راه اندازی یک سیستم ارتباطی تجاری است. خدمات VoIP می تواند بر اساس اتصال IP مستقیم به ارائه دهنده خدمات تلفن شما، به سادگی بر اساس اتصال اینترنتی موجود یا ترکیبی از هر دو باشد. بنابراین، هزینه تماس‌های داخلی در سازمان شما را کاهش می‌دهد، هزینه‌های تماس‌های تجاری خارجی و بین‌المللی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و مقدار قابل‌توجهی در سرمایه‌گذاری خرید خطوط تلفن سنتی، نصب و نگهداری مداوم صرفه‌جویی می‌کند.

سیستم های VoIP داخلی و مبتنی بر ابر هر دو مقرون به صرفه هستند اما از نظر هزینه تفاوت هایی با هم دارند. اگرچه برای یک سیستم op-premises باید به طور کامل پرداخت کنید، اما از شما در برابر خطر افزایش کارمزد محافظت می کند و به معنای کاهش هزینه ماهانه است.

نصب آسان

در مقایسه با سیستم های تلفن سنتی، نصب و پیکربندی سیستم های VoIP می تواند بسیار آسان باشد. به طور سنتی، با سیستم تلفن ثابت، تلفن های اداری برای دریافت خدمات تلفنی نیاز به خطوط فیزیکی دارند. سیستم های تلفن VoIP نیاز به نصب خطوط تلفن فیزیکی را برطرف می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تلفن های IP را از طریق خطوط اترنت به شبکه شرکت متصل کنید.

اگر به کارکنان فناوری اطلاعات خود نیاز دارید که به جای مدیریت سیستم تلفن، پروژه‌های مهم‌تر و درآمدزا را اولویت‌بندی کنند، خدمات تلفن را به ارائه‌دهنده خدمات بسپارید و نیازی به نگرانی در مورد مشکلات شبکه نیست. برای کسب و کارهای کوچک و استارت آپ هایی که فاقد تخصص فنی یا منابع هستند نیز مفید خواهد بود.

وضوح کیفیت صدا

هنگامی که Voice over IP برای اولین بار معرفی شد، کیفیت تماس آن در واقع رضایت بخش نبود. اما این مشکل به لطف پیشرفت باند پهن و خود فناوری Voice over Internet Protocol برطرف شده است. “کیفیت تماس ضعیف” احتمالاً بزرگترین تصور غلط در مورد VoIP در حال حاضر است.

تا زمانی که اتصال اینترنتی سریع و پایدار دارید، مطمئن باشید که کیفیت صدای با وضوح بالا را دریافت می کنید. اکثر ارائه دهندگان VoIP تعداد زیادی پروتکل و کدک مختلف را برای اطمینان از کیفیت صدای HD ارائه می دهند. با یک راه حل قوی و اجرای مناسب، کیفیت صدای VoIP می تواند به خوبی یا حتی بهتر از تماس های مبتنی بر تلفن ثابت باشد. شما حتی نمی توانید تفاوت را تشخیص دهید.

تحرک و انعطاف پذیری جغرافیایی

VoIP به کسب و کارها امکان می دهد تا سیستم ارتباطی خود را به دفاتر راه دور و کارمندان در حال حرکت (از طریق دستگاه های دارای SIP) گسترش دهند. برای کارمندان از راه دور، تا زمانی که اتصال به اینترنت فراهم باشد دسترسی به دفتر کار امکان پذیر است.

استقرار یک سیستم VoIP چند سایتی نه تنها می تواند تمام شعب پراکنده را به طور یکپارچه به هم متصل نگه دارد، بلکه هزینه های هنگفت تماس های بین اداری را نیز کاهش می دهد. تلفن‌های نرم‌افزاری کارمندان را قادر می‌سازد تا برنامه‌های افزودنی اداری خود را با طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های رسیدگی به تماس، سیار کنند. علاوه بر این، سیستم های تلفن ابری اتصال دفاتر پراکنده جغرافیایی را تحت یک سیستم تلفنی آسان می کند و سرپرست فناوری اطلاعات می تواند به راحتی آن را از هر مکانی مدیریت کند.

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری (یکی از با ارزش ترین ویژگی ها برای کسب و کارها) به توانایی یک سیستم برای مدیریت حجم فزاینده ای از حجم کار، معمولاً با افزودن منابع به سیستم، بدون تأثیر بر عملکرد یا کارایی کلی آن اشاره دارد.

VoIP یک راه حل مقیاس پذیر است که می تواند با کسب و کار شما رشد کند، به خصوص سرویس VoIP مبتنی بر ابر، که انعطاف پذیری بیشتری را برای مشاغل با رشد یا کاهش کارکنان ارائه می دهد. افزایش و کاهش افزونه‌های تلفن می‌تواند بلافاصله انجام شود و کسب‌وکارها فقط برای آنچه نیاز دارند، بدون خرید تجهیزات سخت‌افزاری اضافی یا خطوط اختصاصی جدید پرداخت می‌کنند. همه اینها را می توان عملا در زمان واقعی انجام داد. اگر یک کسب و کار فصلی با نیازهای ارتباطی نوسانی هستید یا رشد سریعی را تجربه می کنید، یک مدل میزبانی شده می تواند مناسب شما باشد.

ویژگی های زیاد

خدمات VoIP تعدادی ویژگی را ارائه می دهد که یا توسط سیستم های تلفن سنتی پشتیبانی نمی شوند یا فقط با هزینه اضافی در دسترس هستند. بسیاری از کسب و کارها استفاده از VoIP را آسان کرده اند و با مجموعه کامل ویژگی های داخلی رقابتی تر شده اند. برخی از ویژگی‌ها ممکن است به شرکت‌ها کمک کند تا نیازهای مهم ایمنی و امنیتی را برآورده کنند (از جمله توانایی اتصال با خدمات اضطراری در حین استفاده از VoIP اینترنتی)

نا محدود بودن ویپ

از مزایای دیگر سیستم ویپ ( VOIP ) نامحدود بودن تعریف داخلی است و نیازی به خرید گوشی برای هر کاربر نیست.

چرا که هر کاربر ، تنها با داشتن کامپیوتر و هدست خود میتواند به راحتی یه تلفن در داخل کامپیوتر خود داشته باشد .

و هر جایی که در شرکت جابه جا شوند نیز تلفن خود را تنها به وسیله کامپیوتر خود جا به جا کند.

مدیریت تماس ها

ضبط مکالمات مشتریان و مدیریت تماسهای داخلی ، موبایل ، خارج از کشور و شهرستان ، امکان فراهم کردن سطح دسترسی کاربران به نسبت موقعیت و جایگاه شغلی ، صندوق صوتی که به راحتی از هر جا قابل دسترس است ، تقویم و دفترچه تلفن ، مکالمه کنفرانس و تصویری و بسیاری امکانات دیگر تنها بخشی از امکانات گسترده و مقرون به صرفه ویپ ( VOIP ) است که میتوان به آنها اشاره کرد.

پس اگر حتی دارای خطوط قدیمی و حتی دستگاه های سانترال باشید ، در صورتیکه کابل کشی شبکه داشته باشید ، میتوانید آن را با سیستم جدید مرتبط کرده و از مزایای هر دو در قالب بستر ویپ ( VOIP ) استفاده کنید.

در حال حاضر دو سیستم تلفنی مبتنی بر شبکه ( ویپ – VOIP ) حرف اول ارتباط را میزنند

که در بسیاری از شرکت‎های ایرانی نیز به بهترین شکل قابل اجراست.

از  شرکتهای بزرگ جهانی که خدمات ویپ (VIOP) را ارائه میدهند میتوان به شرکتهای cisco، sangoma ، asterisk و … اشاره کرد.

شرکت هنر توسعه و ارتباطات شایگان در زمینه نصب و راه اندازی ، عیب یابی و ارتقا سیستم ویپ ( VOIP ) میتواند به شما کمک کند. میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

آیا کسب و کار من به سیستم تلفن VoIP نیاز دارد؟

ما می دانیم که برخی از مشاغل ممکن است برای مدت طولانی از سیستم های تلفن سنتی استفاده کرده باشند و مطمئن نیستند که آیا سیستم تلفن VoIP برای مشاغل آنها منطقی است یا خیر. در واقع تفاوت های قابل توجهی بین VoIP و تلفن ثابت سنتی وجود دارد. در اینجا چند سوال وجود دارد که می توانید قبل از تصمیم گیری آگاهانه از خود بپرسید.

 آیا در کشور شما  ISDN منسوخ شده است؟

با پیشرفت فناوری و تقاضا برای ارتباطات تجاری که به سرعت رشد می‌کند، خطوط سنتی PSTN و ISDN به سختی می‌توانند انتظارات کسب‌وکارهای امروزی را برآورده کنند و به تدریج بیشتر و بیشتر به سمت منسوخ شدن می‌روند. اکنون  استفاده نکردن از  ISDN در سراسر جهان در حال وقوع است. همانطور که شرکت های بزرگ مخابراتی به طور متوالی اعلام کردند ISDN و PSTN را غیر فعال می کنند ، آلمان، استرالیا، ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان در حال تغییر از خطوط ثابت سنتی به تمام راه حل های IP هستند. پیدا کردن یک راه‌حل VoIP یکپارچه و قابل اعتماد در پاسخ به این منسوخ شدن  بسیار مهم است. در غیر این صورت، ممکن است خدمات تلفن خود را از دست بدهید.

 آیا کارمندانی دارید که از خانه کار می کنند؟

از زمان شیوع کووید-19، بسیاری از مشاغل که قبلاً به خطوط ثابت سنتی محدود می‌شدند، به سیستم‌های تلفن VoIP ارتقاء داده‌اند تا محیط دورکاری را تسهیل کنند. به لطف VoIP، نیروی کار از راه دور می توانند با همان شماره ای که در دفتر دارند با دستگاه های خود تماس های تجاری برقرار و دریافت کنند و به همان قابلیت های تماس دسترسی داشته باشند.

VoIP به یک ابزار ضروری برای کار از راه دور و همچنین یک گام بزرگ به سمت تحول دیجیتال تبدیل شده است. علاوه بر این، با استفاده از اتصال VPN (شبکه خصوصی مجازی) همراه با راه حل VoIP، مکالمه شما توسط یک تونل رمزگذاری محافظت می شود. یک ارائه‌دهنده خدمات VoIP قابل اعتماد باید بتواند اطلاعات دقیقی در مورد نحوه ایمن کردن ارتباطات راه دور برای مشتریان با استفاده از راه‌حل‌های VoIP تجاری خود ارائه دهد.

 آیا سیستم آنالوگ فعلی شما می تواند نیازهایتان را برطرف کند؟

چندین مشکل عمده وجود دارد که گریبانگیر خدمات تلفن سنتی می شود.

اول از همه، PBX های سنتی نیاز به سرمایه‌گذاری بالایی دارند، از جمله خرید خطوط تلفن و سخت‌افزار (که باید توسط تکنسین‌های با تجربه نصب شود)، و همچنین هزینه‌های تعمیر و نگهداری مداوم. پس از نصب، هنگامی که نیاز به توسعه را تجربه می کنید، مانند افزایش قابل توجه کارکنان ، مقیاس پذیر کردن سیستم نیز می تواند گران و دشوار باشد.

علاوه بر این، سیستم‌های تلفن سنتی معمولاً فقط ویژگی‌های تماس اولیه را ارائه می‌دهند و نمی‌توانند با سناریوهای پیچیده‌تر ارتباط تجاری کنار بیایند. با افزایش تعداد نیروی کار سیار و از راه دور، عدم تحرک به یکی از معایب اصلی آن تبدیل شده است. خدمات تلفن آنالوگ برای انتقال ترافیک صوتی به خطوط فیزیکی متکی هستند که کارمندان را در پشت میزها برای رسیدگی به تماس‌های کاری زنجیر می کند.

بر خلاف گزینه های مدرن مانند VoIP، سفارشی سازی و یکپارچه سازی در سیستم های تلفن قدیمی کاملاً محدود است. آنها قادر به ادغام با اکوسیستم ارتباطات تجاری امروزی نیستند، که از مجموعه پیچیده ای از برنامه های کاربردی پیشرفته تشکیل شده است و تماس های صوتی را از بقیه سیستم های اطلاعاتی کسب و کار در خاک باقی می گذارد.

چه مواردی که هنگام انتخاب سرویس VoIP باید در نظر گرفت؟

هنگام تصمیم گیری در مورد راه حل ارتباطات تجاری، VoIp می تواند تأثیر زیادی بر تجارت شما داشته باشد.VoIP ممکن است بهترین راه حل باشد، اما مهم است که ابتدا یک تحلیل از وضعیت فعلی و نیازها انجام دهید. سپس، می توانید تعیین کنید که آیا VoIP برای شما کار می کند یا خیر. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا نیازهای خود را تعیین کنید و انتخاب های هوشمندانه ای داشته باشید.

آیا می خواهید تجهیزات موجود را حفظ کنید؟ آیا نیازهای شما را پشتیبانی می کند؟

اگر از PBX سنتی و با بودجه محدود برای جایگزینی کامل تجهیزات موجود استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که راه‌حل ویپی  را انتخاب کرده‌اید که به شما امکان انتقال مرحله‌ای را می‌دهد . اینکه آیا سیستم VoIP جدید با سیستم تلفن سنتی شما سازگار است، چگونه آنها را به یکدیگر متصل کنید، چگونه اطمینان حاصل کنید که ارتقاء بر تداوم کسب و کار تأثیر نمی گذارد، و غیره را بررسی کنید. همچنین تأیید اینکه ارائه دهندگان خدمات VoIP مورد نظر شما از این تجهیزات پشتیبانی می کنند نیز مهم است.

 آیا امکان ادغام در پلتفرم ها و ابزارهای دیگر وجود دارد؟

برای کسب و کارها بسیار مهم است که در چنین دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، چابک و آماده بمانند. با افزایش روزافزون سیستم‌ها، پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهایی که در محیط کار ظاهر می‌شوند، هم مدیران و هم کارکنان انتظار دارند راه‌حلی یکپارچه برای بهبود کارایی داشته باشند، به همین دلیل است که توانایی سیستم VoIP برای یکپارچه‌سازی و کار یکپارچه با راه‌حل‌های دیگر بسیار مهم‌تر می‌شود .

با اتصال سیستم تلفن شما به سایر ابزارها ، برقراری ارتباط، همکاری، تعامل با یکدیگر و ساده کردن گردش کار برای شما و تیمتان آسان تر خواهد بود. خوشبختانه، ارائه دهندگان VoIP وجود دارند که تضمین می کنند که خدمات تلفنی آنها با برخی از ابزارهای رایج همکاری و ارتباطی سازگار است.

صفحات مرتبط