شبکه و فناوری

Lync چیست؟ 10 مزیت برتر Microsoft Lync برای کسب و کارها

Lync چیست؟ 10 مزیت برتر Microsoft Lync برای کسب و کارها

Microsoft Lync 2010 جدیدترین سرویس گیرنده پیام های فوری به صورت همزمان است که چندین ویژگی و پیشرفت را نسبت به نوع قبلی، Microsoft Office Communicator ارائه می دهد. به طور خلاصه، Lync پیام رسانی، صدا، و حجم کار کنفرانسی را برای عصر ارتباطات یکپارچه ارائه می دهد.

پشتیبانی از نیروی کار تلفن همراه، که در چشم انداز شرکت فعلی از اهمیت بالایی برخوردار است، در دستگاه های ارتباطی از راه دور و تلفن همراه بدون نیاز به شبکه خصوصی مجازی (VPN) ارائه می شود. Lync همچنین بسیار قابل تنظیم است و به شرکت ها اجازه می دهد قدرت لینک را بر اساس نیاز های بسیار خاص تنظیم کنند.

با افزودن امکان نرم افزار multi-client، که شامل همه چیز از برنامه های سنتی مایکروسافت مانند Power Point و Word، اسناد وایت برد و لیست های نظرسنجی به نام چند مورد دیگر می شود، مزایای آن برای مشاغلی که نیاز به برقراری ارتباط یکپارچه در سراسر جهان دارند، انواع برنامه های کاربردی، داخلی و خارجی فعال می شود. Microsoft Lync 2010 همچنین می تواند صدای با کیفیت و ویدئویی با کیفیت بالا ارائه دهد. مواردی از سیگنال های افت شده برخلاف نسل قبلی ارتباطات اینترنتی تقریباً وجود ندارد. Call Administration Control لینک، پارامتر های پهنای باند را به راحتی کنترل می کند و همچنین می تواند برای کارآیی مطلوب اختصاصی شود.

در مایکروسافت لینک، مشارکت در هر یک از برنامه های متعدد پشتیبانی شده به طور خودکار به عنوان کنفرانس تعریف می شود، و با رابط کاربری زیبا، امکان افزودن شرکت کنندگان، ارتقا و پروموت شرکت کنندگان، راه اندازی برنامه های جدید و فراخوانی سایر ویژگی های جدید کلیدی ساده همه با یک کلیک ساده، ممکن است. همچنین، رابط کاربری برای همه افرادی که از محصولات مایکروسافت استفاده می کنند، آشنا خواهد بود. این البته برای شرکت هایی که تعداد زیادی کارمند دارند که از تکنولوژی اطلاعات کمی دارند، یک پیشرفت چشمگیر است که واقعاً از پیشرفت های زیاد Lync در ارتباطات پیام رسانی فوری در لحظه سود خواهند برد.

از نظر سرور، Enterprise و Plus Editions به دلایل مختلف باید مورد توجه شرکت های متوسط ​​و بزرگتر قرار گیرند. یک دلیل اینکه استقرار با ابزار برنامه ریزی جدید Lync Server 2010 بسیار آسان تر است. این یک فرآیند وقت گیر با سرور ارتباطات آفیس بود. حتی با وجود تعداد بیشماری از ویژگی های جدید موجود، امکان صادرات طراحی استقرار به یک فایل پیکربندی، روند را ساده می کند.

دسترسی مایکروسافت به Skype تنها می تواند فناوری Voice over Internet Protocol (VoIP) را در Lync بهبود بخشد. وقتی صحبت از رقابت یا کنترل بازار ارتباطات متحد سازمانی می شود، این یک حرکت جسورانه بود. هدف مایکروسافت لینک برای تبدیل شدن به یک جایگزین کامل مبادله خصوصی (PBX)، استقبال از یک چیز تازه برای بسیاری از مشاغل است که با هزینه ها و مشکلات مدیریت سیستم های سانترال VoIP نسبتاً پرمصرف دست و پنجه نرم می کنند. با اضافه شدن فناوری های VoIP اسکایپ، مایکروسافت یکی از قطعات را برای Lync قرار داده است تا بهتر از هر کدام از رقیبانش در سطح دیگر مطابقت داشته باشد.

Lync چیست؟

Microsoft Lync چیست؟ در حال حاضر این نسخه پیشرفت چشمگیری نسبت به نسخه قبلی خود، Microsoft Office Communicator دارد. Lync یک تجربه یکپارچه در تمام ارتباطات از جمله پیام های فوری، دستگاه های تلفن همراه، تلفن، صدای خوب، فیلم با کیفیت بالا و کنفرانس است. برقراری ارتباط در برنامه های کاربردی که اغلب استفاده می شود، یک ویژگی جدید است و توانایی ایجاد ارتباط با ویژگی های جدید خوب، گیرا است

. ویژگی های کامل صدای سازمانی به همان اندازه چشمگیر است. توانایی کسب و کارها برای کار و برقراری ارتباط از هر نقطه از جهان، با سهولت و آشنایی، هدف نهایی است. Microsoft Lync چه می شود؟ جایگزینی واقعی زیرساخت PBX کار ساده ای نیست. با خرید Skype، مایکروسافت شانس خوبی برای انجام این کار دارد. همچنین آشنایی با مایکروسافت، به ویژه ظاهر نرم افزار بر روی صفحه، همیشه گیرایی را برای مشاغلی که از تغییرات شدید محتاط هستند، به همراه خواهد داشت.

10 مزیت برتر Microsoft Lync برای کسب و کار ها

مایکروسافت لینک، یک پلتفرم ارتباطی یکپارچه است که برای کارگزاری آماده است. بخشی از Microsoft Office 365، یک پلتفرم مبتنی بر ابر برای استفاده آسان برای جلسات آنلاین، کنفرانس ویدیویی، پیام های فوری و اشتراک گذاری ارائه ها است. این پلتفرم با ایمیل Exchange و برنامه های Microsoft Office یکپارچه می شود، اما این تنها مزیت Lync نیست.

در ارتباط بودن

Microsoft Lync بر روی همه دستگاه ها قابل اجرا است و به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی از رایانه شخصی به تلفن دیگر جابجا شوند، این امر همچنین به شما امکان آزادی از ساختار معمول 9 تا 5 دفتر را می دهد. نشانگر های وضعیت (status) نشان می دهد که آیا کسی در دسترس است، مشغول است یا آفلاین است، بنابراین کاربران می توانند در مناسب ترین زمان با فرد مورد نظر خود تماس بگیرند.

Microsoft Lync ساده و مقرون به صرفه

Lync به آموزش بسیار کمی احتیاج دارد و به دلیل رابط کاربری ساده، بسیار آسان اجرا می شود. شرکت ها می توانند از پیچیدگی و هزینه فناوری اطلاعات کم کنند، زیرا نرم افزار یک زیرساخت مشترک و یک ذخیره اطلاعات واحد دارد.

علاوه بر این، مایکروسافت لینک، نیاز به راه حل های مختلف از ارائه دهندگان خارجی را حذف می کند، چون همه چیز در یک مکان در دسترس است. این امر، همچنین با این واقعیت که Lync به تعمیر و نگهداری IT کمی نیاز دارد، می تواند هزینه های فناوری اطلاعات را برای شرکت ها به شدت کاهش دهد.

پاسخگویی به مشتری

Microsoft Lync دارای زمان پاسخگویی سریع و روش های مختلف برای ارتباط کاربران با مدیران خدمات مشتریان است. دیگر روز هایی که ساعت ها در انتظار ارائه دهندگان قرار می گرفتید تا پاسخی دریافت کنید، به پایان رسیده است و این بهره وری را در محل کار افزایش می دهد.

اپ موبایل

کاربران ویندوزفون، iOS و Android می توانند هنگام خروج از منزل از برنامه Lync Mobile استفاده کنند و ارتباط را پیوسته و تقریباً در هر مکانی حفظ کنند. برنامه Lync Mobile به طور حتم از عملکرد کامل نرم افزار سرویس گیرنده برخوردار نیست، اما کاربران می توانند پیام فوری فرستاده، تماس بگیرند یا به جلسه Lync، وارد شوند.

وب اپ

یک نقطه مثبت واقعی لینک، دسترسی به عملکرد کامل نرم افزار از طریق یک برنامه وب است. بنابراین، اگر از دفتر و نرم افزار مشتری واقعی دور باشند، کاربران می توانند با استفاده از یک مرورگر وب به جلسه Lync از Windows یا MAC OS X دسترسی داشته باشند و همچنان بتوانند از پیام های فوری، اشتراک دسکتاپ، پخش ویدئو به صورت HD و VoIP، استفاده کنند.

کنفرانس ویدیویی HD

برای کسانی که از ابزار ویدئو کنفرانس HD استفاده می کنند، می توانند از صفحه نمایش واضح و شفاف به دلیل پشتیبانی از وضوح تصویر 1090p HD بهره مند شوند. لینک از کدک های ویدئویی استاندارد استفاده می کند به طوری که پیوستگی و سازگاری با تعداد زیادی از سیستم عامل ها و دستگاه ها وجود دارد. از نظر نحوه ارائه ویدئو لینک، انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهد و عملاً هیچ محدودیتی برای دسترسی افراد به آن وجود ندارد.

حریم خصوصی را تقویت می کند

تمام ارتباطات و اسناد از طریق سرور مایکروسافت لینک ارسال می شود و به همین دلیل، همه طرف هایی که از Lync استفاده می کنند از امنیت بالاتری برخوردار هستند؛ چون اساساً در یک فضای امن تکنولوژیکی قرار دارند. به راحتی، کاربران می توانند بدون نیاز به نصب نرم افزار خاص، با سایر شبکه های پیام رسانی فوری ارتباط برقرار کنند.

بهبود مدیریت حساب با Microsoft Lync

اکثر شرکت ها با فناوری ها و نرم افزارهای مختلف برای کار های مدیریتی اشغال شده اند. Lync متفاوت است، چون یک ابزار جامع برای مخاطبین و جزئیات پروژه است که منجر به بهبود مدیریت و بهره وری سازمان می شود.

اعضای شرکت می توانند از ابزار های لینک به شیوه های مختلف، از واگذاری تا ارجاع استفاده کنند، که به مدیران حساب این امکان را می دهد تا بر اسناد هر یک از اعضای تیم نظارت داشته باشد و با به روزرسانی های لحظه ای در جریان همه چیز باشد.

اسناد مشارکتی

هر سند مشترک ارائه شده توسط کارکنان توسط Microsoft Lync ثبت شده است. با در دسترس بودن همه چیز برای مدیران حساب در یک مرکز واحد، دستیابی به اهداف پروژه، توزیع وظایف، نقاط عطف پروژه و مشارکت با اعضای هیئت علمی در پروژه ها، بسیار آسان تر است.

VoIP

Lync با داشتن قابلیت انجام تماس های صوتی و کنفرانس ها، مانند اسکایپ، مشاغل را از شبکه های تلفن عمومی باز می دارد. به ویژه تماس های طولانی مدت می تواند گران باشد و استفاده از Microsoft Lync باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شرکت ها از طریق استفاده از قابلیت VoIP (از طریق اینترنت با خطوط خصوصی) می شود. در طول تماس های کنفرانسی صوتی، همه اعضا قادر به انجام چند کار هستند و این ویژگی، اجازه بررسی اسناد را هم می دهد.

منابع: luminet و infinitelyvirtual