قیمت خدمات ویپ ( Voip ) ( سیستم تلفنی شایگان)

قیمت خدمات ویپ ایزابل یا FreePBX 6.000.000 تومان
قیمت ویپ (سیستم تلفنی ) پایه شایگان
9.000.000 تومان
قیمت ویپ ( سیستم تلفنی ) به همراه ماژول امنیتی TLS برای ارتباط بین دفاتر و ارتباط از روی موبایل و خارج از دفتر مرکزی 13.000.000 تومان
در صورت نیاز به خدمات ویپ ( VOIP ) متفاوت
تماس بگیرید

 ویپ ( VOIP ) در چه مواردی کاربرد دارد ؟

بسیاری از شركت ها برای ارتباطات خود و برای سایر نیازهای خود اعم از خرید ، فروش ، بازاریابی ، ثبت و سفارشات و… نیازمند ارتباطات تلفنی میباشند . امروزه اكثر شركتها علاوه بر ارتباط تلفنی نیازهای بیشتری دارندكه در قالب استفاده از تلفن های سیستم مركزی یا سانترال قابل دسترسی نیست یا در سطوح گسترده عملیاتی نیست .

نیاز به ویپ

برای مثال زمانی كه نیازمند ارتباط بین شعب به صورت داخلی هستید و این ارتباطات در سطح گسترده هزینه زیادی را برایتان به همراه دارد یا زمانی كه نیازمند ارتباط بین كارخانه و دفتر در قالب تلفن داخلی دارید دیگر استفاده از خطوط قدیمی و تكنولوژی سانترال پاسخگو نیست.

راه حل پیشنهادی ویپ است :

راه حل پیشنهادی استفاده از سیستم تلفنی مبتنی بر آی پی یا همان ویپ ( VOIP ) است كه امروزه در بسیاری از شركتهای دارای چند شعبه مورد استفاده قرار میگیرد و امكانات فراوانی را در اختیار كاربران قرار میدهد. از جمله صندوق پستی و ارسال ایمیل ، تماس های مبتنی بر صف كه به شما اجازه میدهد مشتری خود را از دست ندهید ، تماسهای گروهی برای پاسخگویی بیشتر و بهتر ، ارتباط افرادی كه بیرون از شركت بوده و نیازمند تماس داخلی با شركت هستند به صورتی كه تنها با گرفتن داخلی مورد نظر بر روی گوشی هوشمند خود ارتباط بر قرار شود و بسیاری از نیازهایی كه همگی با هم در سیستم های تلفنی ویپ ( VOIP ) قابل دسترسی است.

مزایای ویپ ( VOIP )

نا محدود بودن ویپ

از مزایای دیگر سیستم ویپ ( VOIP ) نامحدود بودن تعریف داخلی است و نیازی به خرید گوشی برای هر کاربر نیست.

چرا که هر کاربر ، تنها با داشتن کامپیوتر و هدست خود میتواند به راحتی یه تلفن در داخل کامپیوتر خود داشته باشد .

و هر جایی که در شرکت جابه جا شوند نیز تلفن خود را تنها به وسیله کامپیوتر خود جا به جا کند.

مدیریت تماس ها

ضبط مکالمات مشتریان و مدیریت تماسهای داخلی ، موبایل ، خارج از کشور و شهرستان ، امکان فراهم کردن سطح دسترسی کاربران به نسبت موقعیت و جایگاه شغلی ، صندوق صوتی که به راحتی از هر جا قابل دسترس است ، تقویم و دفترچه تلفن ، مکالمه کنفرانس و تصویری و بسیاری امکانات دیگر تنها بخشی از امکانات گسترده و مقرون به صرفه ویپ ( VOIP ) است که میتوان به آنها اشاره کرد.

پس اگر حتی دارای خطوط قدیمی و حتی دستگاه های سانترال باشید ، در صورتیکه کابل کشی شبکه داشته باشید ، میتوانید آن را با سیستم جدید مرتبط کرده و از مزایای هر دو در قالب بستر ویپ ( VOIP ) استفاده کنید.

در حال حاضر دو سیستم تلفنی مبتنی بر شبکه ( ویپ – VOIP ) حرف اول ارتباط را میزنند

که در بسیاری از شرکت‎های ایرانی نیز به بهترین شکل قابل اجراست.

از  شرکتهای بزرگ جهانی که خدمات ویپ (VIOP) را ارائه میدهند میتوان به شرکتهای cisco، sangoma ، asterisk و … اشاره کرد.

شرکت هنر توسعه و ارتباطات شایگان در زمینه نصب و راه اندازی ، عیب یابی و ارتقا سیستم ویپ ( VOIP ) میتواند به شما کمک کند. میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.