اخبار فناوری

نظارت بر وضعیت سلامتی با ساعت هوشمند Amazfit GTS 4 Mini

نظارت بر وضعیت سلامتی با ساعت هوشمند Amazfit GTS 4 Mini

گجت های پوشیدنی مانند اسمارت واچ ها این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. آمازفیت Amazfit که یکی از تولید کننده های ساعت هوشمند است برای  ساعت هوشمند Amazfit GTS 4 Mini خود 30 دلار تخفیف را برای مدتی محدود در نظر گرفته است تا یک محصول مقرون به صرفه را در اختیار کاربران قرار دهد.

ساعت هوشمند Amazfit GTS 4 Mini که به عنوان بهترین اسمارت واچ مقرون به صرفه سال 2022 شناخته شده است دارای صفحه نمایش 1.65 اینچی AMOLED است که در برابر آب از خود مقاومت نشان می دهد. حتی در نور کم هم می توانید این ساعت را به وضوح بخوانید. تمام اطلاعاتی که برای داشتن یک سبک زندیگ سالم تر نیاز دارید (از حجمله میزان کالری سوزانده شده، گام های برداشته شده، سطح اکسیژن خون و ضربان قلب) را می توانید روی مچ دست خود مشاهده کنید. مدیریت سلامت با ادغام دستیار صوتی الکسا آمازون ساده شده است و می توانید از اکوسیستم برنامه قوی GTS 4 و اعلان های سلامت استفاده کنید.

Amazfit GTS 4 Mini بیش از 120 حالت ورزشی و موقعیت یابی ماهوره ای برای ردیابی دقیق، تناسب اندام را در اولیت قرار می دهد. چه در مسیرهای محلی پیاده روی کنید و چه از فعالیت های فشرده تر لذت ببرید، GTS4 می تواند حرکات شما را به دقت ردیابی کند تا به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندامتان کمک کند. با باتری 270 میلی آمپر ساعت که طول عمر بیش از دو برابر را نسبت به نسخه GTS 2 ارائه می دهد می توانید برای مدت زمان بیشتری با یک بار شارژ از ساعت خود استفاده کنید. در استفاده های معمولی این عمر باتری 15 روز و در استفاده های زیاد عمر باتری 8 روز است.

شما می توانید این ساعت را با بند سلیکونی رنگی و با دوام (سفید، صورتی، آبی و مشکی) خریداری کنید.