اخبار فناوری

کنترل بیشتر حالت ماکرو دوربین گوشی گوگل پیکسل 7 پرو

کنترل بیشتر حالت ماکرو دوربین گوشی گوگل پیسکل 7 پرو

کنترل بیشتر حالت ماکرو دوربین گوشی گوگل پیکسل 7 پرو برای دارندگان این دستگاه فراهم شده است. آخرین نسخه برنامه دوربین گوگل شامل کلیدهایی برای غیر فعال کردن فوکوس ماکرو و فعال کردن دستی آن است.

بهبود حالت ماکرو دوربین گوشی گوگل پیکسل 7 پرو

گوگل برنامه دوربین خود را بروزرسانی کرده است تا به کاربران پیکسل 7 پرو کنترل بیشتری بر روی حالت ماکرو بدهد. با افزودن کلیدی که به آنها اجازه می دهد به جای تکیه بر حالت خودکار؛ آن را به صورت دستی فعال و غیر فعال کنند. در حالی که گوشی همچنان می تواند تشخیص دهد که آیا شما به اندازه کافی به سوژه ای نزدیک هستید یا خیر، یک منوی واقعی برای کسانی که می خواهند کنترل دقیق تری داشته باشند وجود دارد.

کنترل بیشتر حالت ماکرو دوربین گوشی گوگل پیسکل 7 پرو

طبق بررسی های انجام شده، گزینه های جدید در منوی تنظیمات قابل دسترس از طریق گوشه سمت چپ بالای منظره یاب دوربین قرار دارند. گوگل گزینه فوکوس ماکرو یا macro focus را اضافه کرده است که به شما امکان می دهد بین حالت خاموش، حالت خودکار و روشن انتخاب داشته باشید. این تغییر کاملا منطقی است چون اگر گوگل، پیکسل 7 پرو را به عنوان گوشی برای عکاسی معرفی می کند باید به کاربران اجازه دهد تا کنترل بیشتری روی دستگاه خود داشته باشند.

منبع: theverge