اخبار فناوری

زمانبندی پست های اینستاگرام بدون برنامه جانبی و با قابلیت جدید Instagram

زمانبندی پست های اینستاگرام بدون برنامه جانبی

اینستاگرام یک ابزار زمانبندی داخلی را برای تمام اکانت های حرفه ای اپلیکیشن Instagram عرضه خواهد کرد. این ابزار جدید به کسب و کارها و تولیدکنندگان محتوا امکان می دهد تا پست های خود را از قبل و بدون نیاز به استفاده از برنامه های جانبی یا Creator Studio زمان‌بندی کنند.

ادمین ها و تولیدکنندگان محتوا مدت هاست که برای زمان بندی پست ها در اینستاگرام به ابزارهای جانبی اعتماد می کنند، بنابراین ابزار زمانبندی جدید احتمالا یک تغییر عالی ایجاد می کند. راه اندازی رسمی چند هفته بعد از آغاز تست ابزار زمان بندی توسط کاربران منتخب توسط اینستاگرام صورت می گیرد.

با این ابزار جدید کاربران می توانند پست های خود را تا 75 روز زمانبندی کنند.

بعد از ایجاد یک اکانت می توانید با ضربه زدن روی تنظیمات پیشرفته / Advanced settings به ابزار زمانبندی دسترسی پیدا کنید. بعد یک سوئیچ Schedule this post را مشاهده می کنید که باید روی آن ضربه بزنید تا فعال شود. بعد از آن می توانید زمان و تاریخ مورد نظر برای انتشار پست را انتخاب کنید. بعد باید به پست اینستاگرام برگردید و روی schedule ضربه بزنید. تولیدکنندگان محتوا و کسب و کارها می توانند پست های زمان بندی شده را در بخش Scheduled Content مشاهده کنند. این بخش همچنین به شما امکان می دهد در صورت نیاز، محتوا را دوباره زمانبندی کنید.

اینستاگرام علاوه بر ابزار زمان بندی جدید، ویژگی Achievements را برای Reels راه اندازی کرده است. تولید کنندکان می توانند هنگام ایجاد Reels، دستاوردهای مربوط به اقدامات خاص مانند همکاری با تولیدکنندگان محتوای دیگر را استفاده کنند و تعامل خود را بیشتر کنند. حتی صداها و افکت های پرطرفدار در این ویژگی استفاده شده است.