اخبار فناوری

عرضه هدفون های بی سیم Nothing برای رقابت با AirPods Pro 2

عرضه هدفون های بی سیم Nothing برای رقابت با AirPods Pro 2

Nothing امروز از عرضه نسل دوم هدفون های بی سیم خود تحت عنوان Nothing Ear خبر داد که بسیاری از ویژگی های مشابه هدفون اپل AirPods Pro 2 را با قیمت پایین تری ارائه می دهد. Earbuds Ear 2 در وابق جانشینی برای Earbuds Ear 1 است و Nothing از همان فرم فاکتور اولیه استفاده کرده است با این حال نسل دوم هدفون از طراحی متمایزی استفاده می کند و قطعا ظاهری منحصر به فرد و جذابی دارد. یک بدنه شفاف برای ساقه هدفون وجود دارد و اجزای اضافی که در قسمت بالایی پلاستیکی سفید قرار دارند که دارای سیلیکون هایی هستند که به راحتی در گوش قرار داده می شود. در مقایسه با AirPods Pro 2، Nothing Ear (2) به همان اندازه راحت است، حتی برای استفاده طولانی‌تر ایده ال است.

مانند AirPods Pro 2، هدفون Earbuds Ear 2  دارای قابلیت نویز کنسلینگ اکتیو است. ANC موجود در هدفون نسل دوم Nothing تقریبا با ANC موجود در هدفون اپل برابری می کند. یک حالت ترنسپرنسی وجود دارد که به منظور تنظیم کاهش نویز بر اساس محیط در زمان واقعی استفاده می شود با این وجود گفته می شود که این ویژگی مانند چیزی که اپل ارائه می دهد عالی نیست.

در مورد کیفیت صدا، Nothing گواهینامه Hi-Res Audio و LHDC 5.0 را اضافه کرده است، که یک کدک صوتی با تأخیر کم برای ارائه صدای بهتر است. همچنین یک درایور 11.6 میلی‌متری و طراحی «دو محفظه» برای کیفیت صدای بهتر و «جریان هوای بهتر» وجود دارد، و با وجود اینکه صدا خوب است، کاملاً در سطح AirPods Pro‌ 2 نیست.

هدفون های Earbuds Ear 2 همچنین فاقد بسیاری از ویژگی هایی است که با AirPods Pro 2 دریافت می کنید که از این بین می توان به اتصال سریع، تعویض خودکار صدا اشاره کرد. Earbuds Ear 2 دارای 26 ساعت زمان پخش کلی است و مقاومت در برابر آب IP54 را ارائه می دهد تا بتواند در برابر تعریق از خود مقاومت نشان دهد. کنترل ها روی دستگاه وجود دارد که با فشار دادن فعال می شود و اگر دستگاه اندروید یا ویندوزی دارید گزینه های اتصال سریع وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. این هدفون 149 دلار قیمت دارد و برای خرید در وب سایت Nothing قرار داده شده است.

منبع خبر: macrumors