در حال نمایش 5 نتیجه

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-T

5.500.000 ریال
  • برند: Cisco
  • مدل: GLC-T
  • وزن: ۷۵ گرم
  • ابعاد:5x13.4x8.5 میلی متر
  • سرعت انتقال اطلاعات: 1000 مگابیت در ثانیه
  • حداکثر طول کابل: ۱۰۰ متر
  • طول موج عملیاتی: ۱۳۱۰ نانومتر
  • نوع پورت: SFP ، mini-GBIC
  • نوع کابل: Cat 6 / Cat 6a
  • تعداد پردازنده سیسکو: 1 عدد
  • دارای قابلیت Hot Plug
  • تعداد پورت:1 عدد
  • ولتاژ مورد نیاز برای منبع تغذیه: 3.3 ولت
  • نوع کابل فیبر نوری: Single mode ، Multi mode
  • نوع کانکتور: RJ-45
  • دمای عملیلتی: 0 تا70 درجه سانتی گراد
  • برد عملکردی : 100 متر
  • سازگار با اکثر روترها و سوئیچ های برند سیسکو

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR

6.600.000 ریال
  • برند: Cisco
  • مدل: SFP-10G-LR
  • نوع محصول : ماژول فیبر نوری
  • نوع ماژول: SFP
  • وزن: 90 گرم
  • تعداد پورت: 1 عدد
  • نوع رابط: Dual-LC simplex Optical Connector
  • دارای اینترفیس LC duplex
  • سرعت انتقال دیتا: 10 گیگابایت بر ثانیه
  • برد عملکردی: 10 کیلومتر
  • نوع کابل: SMF
  • طول موج عملیاتی: 1310 نانومتر
  • دمای عملیاتی: 0 الی 70+ درجه سانتی گراد
  • دارای قابلیت HOT PLUG
  • دارای استانداردهای IEC/EN 61000-4-2,IEC-60825 FDA 21CFR 1040.10 and 1040.11RoHS
  • سازگار با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR

4.750.000 ریال
  • برند: Cisco
  • مدل: SFP-10G-SR
  • نوع ماژول: SFP
  • وزن: 75 گرم
  • ابعاد: 5x13.4x5 میلی متر
  • سرعت انتقال اطلاعات: 10 گیگابایت بر ثانیه
  • برد عملکردی: 82 تا 400 متر
  • نوع فیبر: Multi-Mode
  • تعداد پورت: 1 عدد
  • طول موج عملیاتی: 580 نانومتر
  • نوع رابط: Dual-LC simplex Optical Connector
  • نوع پورت ماژول سیسکو: 1x LC Duplex Connector 10GBase-SR
  • نوع کابل فیبر نوری: Single mode ، Multi mode
  • دارای استانداردهای: SFP MSA, IEEE STD 802.3 and 802.3ab
  • سازگار با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MM

3.000.000 ریال
  • نوع ماژول SFP
  • طراحی 1000Base-LX
  • تکنولوژی اتصال wired
  • رابطه‌ها  Dual-LC simplex Optical Connector
  • استانداردها  IEEE 802.3z – IEEE 802.3ah
  • سرعت 1.25Gbps
  • امکانات پشتیبانی از فیبرهای نوری مالتی مود (MMF) با قطر تار 50 و 62.5 میکرومتر

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM

2.800.000 ریال
  • وزن: 420 گرم
  • سازگار با استاندارد IEEE 802.3z
  • قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر
  • مالتی مد 550 متر
  • ماژول فوق برای انتقال دیتا هم از طریق فیبرهای نوری سینگل مود و هم مالتی مد
  • پهنای باند مورد پشتیبانی در این نوع کانکتور یک گیگابیت بر ثانیه
  • رابط فیبر
  • قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر , مالتی مد 550 متر
  • پشتیبانی از یک گیگابیت بر ثانیه
  • در دمای محیطی 70 درجه سانتی گراد
  • برد 10 متر
  • ابعاد 5x 13.4 x 56.5 میلی متر
  • سازگار با استاندارد IEEE 802.3z