اخبار فناوری

بیانیه‌های مهمی که در لایو 2023 سیسکو مطرح شد!

لایو 2023 سیسکو

در لایو 2023 سیسکو، چاک رابینز (مدیرعامل) در کنار تیم مدیریت اجرایی این غول فناوری، صحبت از هوش مصنوعی، راه اندازی شبکه، امنیت سیسکو و بزرگ‌ترین ترندهای صنعت فناوری کردند.

لایو 2023 سیسکو، این هفته در وگاس آغاز شد. در آغاز این لایو، سیسکو اعلام کرد که با هدف تقویت امنیت کاربران، استراتژی جدید و یکپارچه‌‎ای را راه اندازی کرده است. با این استراتژی، مشتریان می‌توانند محیط شبکه خود را یکپارچه کنند و آن را از یک مکان واحد مدیریت کنند.

همچنین در رابطه با اتخاذ رویکرد پلتفرم، این غول فناوری یک پلتفرم مشاهده پذیر فول استک مبتنی بر فروشنده را راه اندازی کرده است. با استفاده از این پلتفرم، کسب و کارها می‌توانند با جمع آوری اطلاعات زمینه‌ای و با پیش بینی مسائل، مشکلات را سریع‌تر حل کنند و در نهایت به نتیجه‌ای کاربرپسندانه دست یابند.

در اولین روز این برنامه، مدیرعامل سیسکو، چاک رابینز، به همراه تیم مدیریت اجرایی از تعداد بی شمار محصولات جدید، نوآوری‌های تازه و ترندهای صنعت فناوری صحبت کردند.

منبع: CRN

سوالات متداول

 در لایو 2023 سیسکو چه بیانیه‌ای‌ مطرح شد؟

در لایو 2023 سیسکو، بیانیه‌های مهمی در رابطه با امنیت، هوش مصنوعی، راه اندازی شبکه، ترند‌های صنعت فناوری و … مطرح شد.

چاک رابینز، مدیر عامل سیسکو، در لایو 2023 سیسکو به چه مواردی اشاره کرد؟

چاک رابینز در کنار تیم مدیریت اجرایی سیسکو، در لایو سیسکو خبر از تعداد زیادی محصول جدید و نوَآوری‌های تازه داد. همچنین از ترند‌های صنعت فناوری صحبت کرد.