اخبار فناوری

تولید محصولات سیسکو در هند

تولید محصولات سیسکو در هند | راه‌اندازی واحد تولیدی محصولات تجهیزات شبکه سیسکو در چنای هند تا سال آینده!

غول فناوری جهان، سیسکو، با هدف 1 میلیارد دلاری برای افزایش تولیدات داخلی و صادرات در سال‌های آینده، به دنبال افزایش تنوع در زنجیره تامین محصولات خود است. به دنبال این هدف، سیسکو قصد راه اندازی کارخانه تولیدی برای ساخت تجهیزات شبکه در چنای و تامیل نادو دارد.

دیزی چیتیلاپیلی (Daisy Chittilapilly)، رئیس سیسکو هند و SAARC، در مصاحبه‌ای با  Business Standard بیان کرده است که واحدهای تولیدی هند بر روی تولید تجهیزات شبکه از جمله روتر و سوئیچ متمرکز خواهد بود.

او همچنین اضافه کرد که دولت از مشوق‌های این طرح است؛ چراکه تقاضای زیادی در داخل در زمینه فناوری وجود دارد. همچنین، با اطمینان می‌توان گفت که ما با استعدادترین مهندسان را در هند داریم.

فروش انواع تجهیزات شبکه برند سیسکو در هنر توسعه و ارتباطات شایگان

 سیسکو نخستین بار در 10 می‌از برنامه خود برای آغاز تولید در هند رونمایی کرده است

چاک رابینز، مدیر اجرایی شرکت، اعلام کرده است که در چند سال آینده با راه اندازی واحد تولیدی جدید در تامیل نادو، به هدف 1 میلیارد دلاری در تولید و صادرات سیسکو خواهیم رسید. بر اساس گزارش ها، سیسکو احتمالاً باFlex India  را به عنوان شریک تولیدی خود در هند همکاری خواهد داشت. لازم به ذکر است که سیسکو معمولاً از طریق پیمانکاران فرعی تولیدات خود را انجام می‌دهد.

واحد تولیدی Flex هند در منطقه ویژه اقتصادی (SEZ) اوراگادام (Oragadam) در چنای واقع شده است. این واحد در 12 ماه آیند ه با ایجاد 1200 فرصت شغلی، تولید محصولات خود را آغاز خواهد کرد. در حال حاضر، محصولات سیسکو شامل روتر و سوئیچ در چند کشور آسیایی از قبیل کره، چین، تایوان، مالزی و سنگاپور نیز تولید می‌شوند. همچنین، مکزیک و برزیل دوتا از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید سیسکو را در خود جای داده‌اند.

منبع:SWARAJYA

سوالات متداول

آیا محصولات سیسکو در هند تولید می‌شوند؟

سیسکو به منظور افزایش تنوع زنجیره مالی خود برای دستیابی به هدف یک میلیارد دلاری در تولید و صادرات، قصد راه اندازی واحد تولیدی تجهیزات شبکه در چنای و تامیل نادو هند را تا سال آینده دارد.

شریک تولیدی سیسکو در هند کدام شرکت خواهد بود؟

بر اساس اخبار منتشر شده، سیسکو احتمالا با Flex India همکاری خواهد داشت.