اخبار فناوری

نسل سوم اپل پنسل با سری‌های مغناطیسی قابل تعویض ارائه خواهد شد!

نسل سوم اپل پنسل با سری‌های مغناطیسی قابل تعویض ارائه خواهد شد!

نسل سوم اپل پنسل، طبق جدیدترین اخبار ، احتمالا با سری‌های مغناطیسی قابل تعویض ارائه می‌شود. نسل دوم اپل پنسل همزمان با آیپدهای پرو، در سال 2018 عرضه شد. از آن زمان تا کنون، سه نسل بعدی آیپد پرو معرفی شده‌اند؛ اما همچنان اپل، از سری جدید قلم‌های خود رونمایی نکرده است!

در این سال‌ها، شایعات زیادی در مورد Apple Pencil 3، وجود داشت؛ اما هیچ یک از آن‌ها به واقعیت تبدیل نشدند. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده توسط “ماجین بو“، اپل، سرانجام در حال کار بر روی نسل جدید قلم‌های خود با قابلیت سری‌های مغانطیسی قابل تعویض است. در این مطلب از هنر توسعه و ارتباطات شایگان، با ما همراه شوید تا جدیدترین اخبار مربوط به اپل پنسل 3 را بررسی کنیم.

ویژگی‌های نسل سوم اپل پنسل

ویژگی‌های نسل سوم اپل پنسل

اپل پنسل 1 و 2، تنها دارای یک سری قابل تعویض هستند که با گذشت زمان، می‌توان آن را جایگزین کرد. قابلیت جدید سری‌های مغانطیسی قابل تعویض، یک ارتقا مهم در نسل سوم اپل پنسل محسوب می‌شود. کاربران با استفاده از این ویژگی، می‌توانند اپل پنسل را برای کارهای مختلف از قبیل نقاشی، طراحی و طراحی فنی، شخصی سازی کنند. همچنین، با اضافه شدن این قابلیت، تعویض سری‌ها در صورت آسیب یا ساییدگی، آسان‌تر است.

ماجین بو، جزییات مربوط به سری‌های مغناطیسی قابل تعویض Apple Pencil 3 را در توییت خود منتشر کرده و برای درک بهتر آن، تصویری از سه نمونه مختلف سری با ضخامت واندازه متفاوت را نیز به اشتراک گذاشته است.

لازم به ذکر است که اپل حق امتیاز سری‌های قابل تعویض را در سال 2021 برای خود به ثبت رسانده است؛ بنابراین ممکن است این شایعه واقعا صحت داشته باشد. علاوه بر این قابلیت، نسل سوم اپل پنسل، احتمالا با دقت بهتر و طول عمر باتری بیشتر عرضه خواهد شد. کاربران مدت هاست که خواستار این دو ویژگی هستند؛ از این رو می‌توان به بهبود آن‌ها در نسل بعدی قلم اپل، امیدوارد بود.

می‌توانید با کلیک کردن روی لینک آبی برای خرید انواع تجهزات شبکه، اقدام کنید.

تاریخ معرفی اپل پنسل 3

همانطور که می‌دانید، اپل در حال آماده سازی مدل‌های جدید آیپد، برای معرفی در سال آینده است؛ بنابراین به احتمال زیاد Apple Pencil 3، در کنار آن‌ها نیز رونمایی خواهد شد.

اگر شایعات پیرامون اپل پنسل 3 صحت داشته باشند، نسل جدید، ارتقا قابل توجه‌ای نسبت به مدل‌های قبلی خود خواهد داشت؛ بنابراین، اپل پنسل جدید، با کاربردی گسترده‌تر و مفید تر، مناسب تمامی کاربران خواهد بود.

منبع: GIZMOCHINA

سوالات متداول

۱. تاریخ معرفی اپل پنسل 3 چه زمانی است؟

نسل سوم اپل پنسل احتمالا همزمان با مدل‌های جدید آیپد در سال آینده معرفی می‌شود.

۲. ویژگی‌های جدید اپل پنسل 3 چیست؟

طبق جدیدترین اخبار، احتمالا، نسل سوم اپل پنسل 3، با سری‌های مغناطیسی قابل تعویض ارائه می‌شود. این قابلیت، به کاربر امکان شخصی سازی قلم را با توجه به کاربردهای مختلف مانند نقاشی، طراحی، طراحی فنی و… می‌دهد. همچنین، عمر باتری و دقت قلم نیز به احتمال زیاد در نسل جدید بهبود می‌یابد.